Wierszyki o prezentach

Zaproszenia ślubne


Prezent 1

Pragnąc przełamać tradycje stare, By nie mieć na przykład żelazek parę I zaoszczędzić przemiłym gościom Łamania głów nad prezentów mnogością Podpowiadamy: mile widziany i bardzo wygodny Będzie bilecik ze znakiem wodnym.

Prezent 2

Więc się nasi mili stawcie, o prezenty się nie martwcie, by nie stawiać ich na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie.

Prezent 3

By uchronić drogich gości od wyboru słusznej złości, gdy prezenty się dublują Państwo Młodzi informują: „tuż po ślubie niezawodny na papierze znaczek wodny”!

Prezent 4

Aby ulżyć Wam udrękę co za paczkę dać w prezencie Młoda Para podpowiada, i zarazem pięknie prosi, zamiast kwiatów i prezentów, by w kopertę włożyć grosik, tyle, ile każdy może, za co z góry Szczęść Wam Boże!!

Prezent 5

Abyście wiele się nie głowili i oblicz miłych swych nie skrzywili gdy zobaczycie żelazek parę lepsze pieniążki – dajcie nam wiarę.

Prezent 6

Aby ulżyć Wam w udręce co za paczkę dać w prezencie młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi by w kopertę włożyć grosik.

Prezent 7

Goście nasi ukochani my już w domu wszystko mamy chcecie coś nam podarować dajcie śwince się radować.

Prezent 8

Prezent to jest zawsze kłopot, Czy ma zegar być, czy robot? By nie pisać długich książek młodzi proszą o pieniążek.

Prezent 9

Gościom nisko się kłaniamy, na wesele zapraszamy. Będą pląsy, tańce, bale i jedzenia stosy całe. Więc się nasi mili stawcie o prezenty się nie martwcie. By nie stawiać ich na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie.

Prezent 10

Nie pragniemy stosować wykrętów, Ale lepiej nam będzie bez prezentów. Przed nami przyszłość świetlana, Waszą gotówką usłana.

Prezent 11

Szanowni Goście jak sami wiecie, Nic tak nie cieszy na całym świecie, Jak dźwięk dukatów w skórzanej kiesie, Wiec niech nam nikt prezentów nie niesie.

Prezent 12

Często się zdarza, że prezent lubi się powtarzać. By uniknąć tej udręki, to pieniądze daj do ręki.

Prezent 13

By uchronić drogich gości od wyboru słusznej złości, gdy prezenty się dublują Państwo Młodzi informują: „tuż po ślubie niezawodny na papierze znaczek wodny”.

Prezent 14

Zamiast kwiatów do wazonów, które uschną w naszym domu, propozycje mamy taką: byście serca uchylili, konwenanse odrzucili, dali spokój z kwieciem w dłoni i przynieśli: misie, pieski, koraliki, malowanki, kredki, farby, może wielbłąd być dwugarbny, nakręcany samolocik albo cały stos łakoci. Może słodkich krówek worek, może mały być traktorek. Cukiereczki, czekoladki dla dzieciaczków z Dziecka Chatki.

Prezent 15

Kochani Goście! Cieszymy się, że będziecie z nami w tym dniu. Jeśli pragniecie podarować nam kwiaty to zamiast nich prosimy o zabawki, które przekażemy do Domu Dziecka.

Prezent 16

Kochani Goście! Cieszymy się, że będziecie z nami w tym dniu. Jeśli pragniecie podarować nam kwiaty to zamiast nich prosimy o karmę dla zwierząt, które przekażemy do Schroniska dla Psów w Celestynowie.

Prezent 17

Kwiatki szybko usychają, a słodycze radość dają. Każdy kto je ofiaruje uśmiech dzieciom podaruje.

Prezent 18

Przed ołtarzem, aż do śmierci miłość sobie przysięgając, pamiętajmy o Tych wszystkich, co z chorobą się zmagają. Latem pięknych kwiatów dość, pięknie prosimy zatem, żeby „grosik” każdy ślubny gość na hospicjum dał potrzeby.

Prezent 19

Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów do życzeń w kościele, dołączcie zabawki nasi przyjaciele. My do domu dziecka z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu malcom przekażemy.

Prezent 20

Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele, dołączcie artykuły szkolne, bądź książki nasi przyjaciele. My do domu dziecka z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy.

Prezent 21

Nasi Kochani Goście, kwiatków nam nie przynoście. Wolimy dostać pluszaki, będą się cieszyć małe dzieciaki.

Prezent 22

Miło nam będzie zamiast kwiatów przyjąć od Państwa zabawki, które zostaną przekazane dzieciom z Domu Dziecka.

Prezent 23

Kochani Goście! Tych, którzy planują obdarować nas kwiatami, prosimy w zamian o przybory szkolne, które przekażemy najbiedniejszym dzieciom w Parafii.

Prezent 24

Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte jakieś małe oczy. A więc zamiast kwiatów, do życzeń w kościele, dołączcie „jedzonko” nasi przyjaciele. My do piesków z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu schronisku przekażemy.

Prezent 25

Gości, którzy planują obdarować nas kwiatami prosimy w zamian o wsparcie datkami wolontariuszy, którzy kwestować będą po mszy św.

Prezent 26


Równie mocno jak kwiaty, ucieszą nas pluszowe maskotki.

Prezent 27

Zamiast nietrwałych ciętych kwiatów prosimy was drodzy Goście o obdarowanie nas kwiatami doniczkowymi które dłużej ucieszą nasze oczy.

Prezent 28

Jeśli koniecznie z prezentem przyjść chcecie, spytajcie o listę – przecież możecie.

Prezent 29

Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę!

Prezent 30

Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście Nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując, oszczędzacie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc.

Prezent 31

A przed ślubem w Lotto zagrajcie, I na ślubie kupon zamiast kwiatów Mili Goście nam dajcie.

Prezent 32

Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście Nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując, oszczędzacie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc.

Prezent 33

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto bądź książką.

Prezent 34

Szanowny Gościu. Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy, drobne pamiątki lub książki.

Prezent 35


Będziemy bardzo wdzięczni,
jeżeli zamiast kwiatów
podarujecie nam Państwo książkę.


Facebook